Dorabianie kluczy do motocykli

Brak możliwości wkroczenia w nowy sezon to zmora każdego miłośnika jednośladowców. Powodów jest kilka, a do jednych z nich należy zgubienie lub uszkodzenie kluczyka, bez którego uruchomienie silnika jest po prostu niemożliwe. Jesteśmy zespołem, dla którego dorabianie kluczy do motocykli nie ma żadnych tajemnic - wszystko dzięki wiedzy gromadzonej przez lata, a także niezastąpionym, nowoczesnym urządzeniom, dzięki którym możemy wykonać kopię zgodną z oryginałem lub zupełnie nowy egzemplarz zarówno do pojazdów starszych, jak i nowszych marek.

Obecnie do większości motocykli zaimplementowano elektroniczne zabezpieczenie zwane immobilizerem. Dorabianie kluczy do takich pojazdów nie jest łatwe - powodem jest transponder pełniący funkcję nadajnika, w którym zapisywane są wszystkie dane weryfikujące zgodność z pojazdem. Ponadto na złożoność wpływa też to, że każdy z producentów ma swój własny typ zabezpieczeń. Zapewniamy jednak, że wraz z użyciem profesjonalnego sprzętu do dorabiania i kodowania kluczy, jesteśmy w stanie wykonać i zaprogramować drugi egzemplarz, który będzie całkowicie zgodny z Twoim motocyklem. Pragnąc zabezpieczyć pojazd, oferujemy również możliwość przekodowania w sytuacji kradzieży lub utraty oryginału. Tyczy się to nie tylko modeli z immobilizerem, ale też systemów keyless go i pilotów.

dorabianie kluczy do motcyklu

dorabianie kluczy do motcyklu bwm

Nie tylko kradzież

Często dochodzi nie tylko do utraty klucza do motocykla, ale również jego uszkodzenia np. w wyniku złamania. W takich sytuacjach z pomocą specjalistycznych urządzeń jesteśmy w stanie odtworzyć egzemplarz o zarówno prostych, jak i złożonych kształtach. Tym samym bazując na surówce, którą następnie obrabiamy ręcznie, zapewniamy precyzyjne dorabianie, a w efekcie wyrób idealnie odwzorowujący oryginał. Czas trwania całego procesu zamyka się od kilku do kilkunastu minut. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat lub dopytać o szczegóły, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z naszym profesjonalnym ślusarzem z Dolnego Śląska - udzieli Ci niezbędnych informacji.

Opinie

Zadzwoń: 721-277-450