Dorabianie kluczy samochodowych

Jeśli chcesz zabezpieczyć się na przyszłość lub jesteś już po fakcie braku możliwości dostania się do auta, to dobrze trafiłeś. Z pomocą nowoczesnych technologii oferujemy profesjonalne dorabianie kluczy samochodowych. Jesteśmy zespołem fachowców, dla których ślusarstwo nie ma żadnych tajemnic, dlatego bez problemu możemy stworzyć dodatkowy lub całkowicie nowy egzemplarz w razie zgubienia czy uszkodzenia oryginału.

Jesteśmy w stanie dorobić dokładną kopię lub zupełnie nowy klucz samochodowy. Nie ma dla nas znaczenia marka pojazdu czy też kształt zgubionego lub uszkodzonego egzemplarza. Ponadto do naszego wyposażenia należy również własna autolaweta, dzięki której bez problemu możemy przetransportować auto Klienta w razie problemów z dostaniem się do środka, co skutecznie chroni pojazd przed potencjalną kradzieżą.

dorabianie kluczy samochodowych

dorabianie kluczy samochodowych z immobilizerem

Dorabianie kluczy samochodowych z immobilizerem

Wybierając klasyczny sposób kopiowania, jesteśmy w stanie odwzorować kształt na gotowym wzorze, który ma dokładnie takie same parametry techniczne, jak pierwowzór, przez co oryginalny i surowy model są nie do odróżnienia. Wszystko dzięki nowoczesnym urządzeniom, w których dokonuje się proces dorabiania. Uzyskany model następnie poddajemy ręcznej obróbce, a cały proces zamyka się w kilkunastu minutach.

Nowe technologie nie mają przed nami tajemnic, dlatego jesteśmy w stanie dorobić nie tylko sam kluczyk samochodowy, ale też odczytać kod z chipa, by następnie wgrać go do nowego egzemplarza i przypisać do pojazdu Klienta. Dzięki temu błyskawicznie uniemożliwimy nieautoryzowane uruchomienie silnika – a w przypadku permanentnej utraty oryginału wystarczy jedynie podać nam zapasową kopię, uszkodzony fragment lub wkładkę.

Skorzystaj z naszych usług

Wiemy, jak bardzo stresujące są momenty, gdy w wyniku zgubienia lub uszkodzenia kluczy samochodowych nie można dostać się do własnego auta. W związku z tym obsługujemy każdego, kto chce uniknąć nerwów na przyszłość. Nasze kompleksowe usługi świadczymy na terenie całego Dolnego Śląska, więc jeśli jesteś zainteresowany, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Zadzwoń: 721-277-450