Programowanie kluczy Wałbrzych

Dorabianie i programowanie kluczy samochodowych w Wałbrzychu to czynność wymagająca pomocy specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w tworzeniu kopii tego rodzaju produktów, szczególnie w przypadku modeli z immobilizerem czy systemem KeyLess. W Fast Flek posiadamy profesjonalny sprzęt i narzędzia, a także niezbędną wiedzę, by oferować wszystkim zainteresowanym w pełni kompleksowe usługi. Zachęcamy wszystkich z okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

programowanie kluczy

programowanie kluczy samochodowych

Gdzie programowanie kluczy w Wałbrzych?

Kodowanie to zaawansowany proces, który odbywa się za pomocą komputera i specjalnego złącza diagnostycznego (OBD). Inne sposoby obejmują wykonywanie sekwencji ruchów w stacyjce oraz zastosowanie przycisków na pilocie. Dokładny rodzaj programowania zależy od producenta danego pojazdu oraz od typu danego produktu. Wyróżniamy trzy typy kluczyków samochodowych:

  • standardowy, ze stale wystającym grotem
  • tzw. scyzoryk, ze składanym grotem
  • karta elektroniczna

W przypadku programowania nowych kluczy w Wałbrzychu odbywa się na podstawie zapasowego lub karty kodów, która dołączana jest do pojazdu przy sprzedaży. Natomiast w momencie zguby zalecamy wgranie nowego kodu we wszystkie elementy układu oraz zmianę ustawień zapadek w zamku co równa się ze zmianą wzoru klucza żeby nikt też nie mógł otworzyć auta. W ten sposób znalazca nie będzie mógł dostać się do auta. Jeżeli kierowca nie posiada ani karty kodów, ani “zapasówki”, to potrzebne informacje można pozyskać za pomocą numeru VIN w ASO. Należy jednak pamiętać, że jest to wymagająca metoda - proces ten może trwać nawet kilka tygodni, a sam koszt może być dość wysoki.

Ile kosztuje programowanie kluczy w Wałbrzychu?

Cena w dużej mierze podobnie jak rodzaj programowania zależy od typu produktu oraz zabezpieczeń zastosowanych w danym samochodzie. Kluczyki:

  • ze stałym grotem i immobilizerem – ok. 150-250 zł,
  • z chowanym grotem (scyzoryk) - ok. 350-800 zł,
  • z systemem KeyLess lub Smart Key – 350 zł wzwyż, w zależności od modelu auta.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych oferowanymi przez nas usługami programowania kluczy w Wałbrzychu do skorzystania z naszej oferty. Przyjedź do nas bądź skontaktuj się telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

profesjonalne programowanie kluczy

Opinie

Zadzwoń: 721-277-450