Dorabianie kluczy

Powodów, dla których codziennie duże ilości osób poszukują miejsca, gdzie mogą dorobić klucze, jest wiele. Czasami ostatnia para gubi się, niekiedy powracają krewni zza granicy, innymi razy do mieszkania na wynajem wprowadzają się nowi najemcy lub ktoś kupił używany bagażnik do samochodu bez dedykowanego przedmiotu do otwarcia zamka. W FastFlek już od wielu lat z powodzeniem dorabiamy klucze do drzwi, kłódek, szafek oraz zamków pocztowych, a także do samochodów, motocykli i skuterów oraz wielu innych zamków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

FastFlek - dlaczego my?

Przez wiele lat prowadzenia działalności zdobyliśmy zaufanie setek klientów. W naszej codziennej pracy korzystamy ze specjalistycznych maszyn, dzięki którym jesteśmy w stanie odtworzyć wszystkie niepowtarzalne klucze. Oferujemy również pogotowie ślusarskie na terenie Dolnego Śląska. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z oferty FastFlek.

klucze do pojazdow

fastflek dorabianie kluczy

Profesjonalne i kompleksowe usługi w Wałbrzychu

Szybko, tanio i profesjonalnie dorabiamy klucze:

  • Mieszkaniowe – to nasza specjalność. Z powodzeniem dorabiamy wszystkie, nawet nietypowe kształty zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów.
  • Od zera, po zgubieniu – w przypadku zgubienia ostatniej pary oferowana przez nas kompleksowa usługa pozwala na dorobienie nawet po utracie oryginału. Proponujemy również usługę pogotowia ślusarskiego na terenie Dolnego Śląska.
  • Z immobilizerem - jesteśmy w stanie odtworzyć kluczyki z immobilizerem. Jest to funkcja, pozwalająca na uruchomienie auta, gdy sygnał z transpondera odpowiada temu zapisanemu w sterowniku silnika samochodu. W tym przypadku, dorabianie kluczy z immobilizarem i pilotem polega nie tylko na odwzorowaniu kształtu, ale również odczytaniu kodu elektronicznego chipa i wgrania go do nowego, tak, by ten każdorazowo odblokowywał pojazd. Ponadto, programujemy auta od nowa, co daje nam pewność, że znalazca nie będzie w stanie odpalić pojazdu. W wyjątkowych przypadkach robimy także tzw. klona.
  • Typu keyless go – pomagamy właścicielom najnowszych modeli samochodów. Innowacyjny system keyless go stosowany jest w wielu nowoczesnych samochodach, oferując elektroniczny dostęp oraz uruchomienie auta.

Opinie

Zadzwoń: 721-277-450